شهریور ۳۱۱۴۰۰
 

اگر مرد در زندگی زناشویی مورد بی‌توجهی قرار بگیرد و حس مهم بودن در زندگی را از همسرش دریافت نکند، اتفاقات غیر قابل جبرانی رخ می‌دهد.

مردان هم همانند زنان نیازمند توجه و محبت هستند و کم محلی به شوهر می‌تواند در تمام جنبه‌های زندگی مشترک تأثیر گذار باشد، تأثیر کم محلی و بی توجهی به مردان ممکن است بسیار مهلک و آسیب رسان باشد.

زندگی زناشویی و ارتباطات بین زن و مرد سراسر پیچیدگی و شگفتی است، کم محلی به مردان شاید با برنامه یا بدون هیچ نیتی باشد، اما در هر صورت تأثیرات منفی در زندگی زوجین خواهد داشت.

مردان از همسران خود توقع دارند آنها را خوب ببینید و جنبه‌های مثبت شخصیتی آنها را گوشزد کنند، کسب موفقیت برای مردان در ارتباط مستقیم با میزان اعتماد به نفس آنها است.

 کاهش اعتماد به نفس اولین نتیجه بی توجهی به مردان است، مردی که اعتماد به نفس نداشته باشد به سختی می‌تواند به خواسته‌های خود در زندگی برسد.

به طور کلی زوجین باید قبل از ورود به هر رابطه احساسی، هنر در رابطه بودن را بیاموزند، بی محلی به همسر آخرین کاری است که باید در زندگی زناشویی به آن فکر کرد، چرا که هیچ نتیجه مثبت طولانی مدتی به همراه نخواهد داشت.

مردان با طولانی شدن بی‌محلی و کم‌توجهی، اعتماد به همسرشان را از دست می‌دهند، در نتیجه رابطه زوجین به مرور زمان سردتر می‌شود و توجه و محبت مرد به زن هم به مرور زمان کم رنگ‌تر می‌شود.

اعتمادی که در نتیجه بی توجهی به شوهر از بین برود به سختی قابل بازگشت است، مردان، زنی را می‌خواهند که آنها را تحسین کند، آنها شخصی را می‌خواهند که از صمیم قلب به آن‌ها افتخار کند و آن را نشان دهد.

مردان به خاطر بی محلی همسرشان سراغ فردی می‌روند که آنها را ببیند و توجه بیشتری خرجشان کند، اما این حرکت آنها الزاماً به معنی خیانت کردن نیست، آن فرد می‌تواند مادرشان یا یک دوست قدیمی باشد.

لذا زنانی که به همسرشان بی‌توجهی می‌کنند به مرور ارزش خود را از دست می‌دهند، همانطور که مرد برای همسرش کم ارزش شده است و دیگر او را نمی‌بینید، زن هم جایگاه خود را از دست می‌دهد.

کم محلی به شوهر به هیچ وجه سیاست زنانه درستی نیست، یکی دیگر از نتایج منفی بی توجهی به شوهر این است که او در نهایت به دنبال شخصی دیگر می‌رود، چون عشق بین او و همسرش از بین رفته است.

مشاوره در ازدواج-ازدواج خوب-مشاوره ازدواج-مشاوره خانواده.مشاوره قبل از ازدواج.مشاوره بعد از ازدواج.مشاوره خانواده.دکتر روانشناس خوب در تهران.مشاوره در ازدواج-ازدواج خوب-مشاوره ازدواج-مشاوره خانواده.مشاوره قبل از ازدواج.مشاوره بعد از ازدواج.مشاوره خانواده.دکتر روانشناس خوب در تهران.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.